قیمت مبایل های گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس مشخص شد

منبعی آگاه قیمت مبایل های گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس سمسونگ را فاش کرد. محتوای این توییت با گزارش‌های قبلی کاملا همخوان است.

ساعاتی قبل، منبعی آگاه با انتشار توییتی، قیمت گوشی‌های گلکسی نوت ۱۰ وگلکسی نوت ۱۰ پلاس سامسونگ را فاش کرد که نشان می‌دهد گزارش‌های منتشرشده‌ی ماه قبل کاملا درست بوده است. در این توییت آمده است:

این مطلب قبلا فاش شده است؛ ولی من هم می‌خواهم از طرف خودم آن را تأیید کنم. قیمت مدل ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی نوت ۱۰ سمسونگ از ۹۴۹ یورو آغاز می‌شود. همچنین، مدل ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی نوت ۱۰ پلاس ۱,۰۹۹ یورو و مدل ۵۱۲ گیگابایتی آن ۱,۱۹۹ یورو قیمت خواهد داشت. این قیمت در کشورهای مختلف حوزه‌ی اتحادیه‌ی اروپا اندکی متفاوت خواهد بود. درباره‌ی نسخه‌های دیگر این گوشی نیز به‌زودی اخباری خواهیم داشت.

همچنین، توییت منتشرشده‌ی منبع مذکور نشان می‌دهد مدل‌های مختلف گلکسی نوت ۱۰ رنگ‌های متفاوتی دارند که بعضی از آن‌ها را قبلا دیده‌ایم. براساس اخبار و تصاویری که قبلا منتشر شده است، رنگ صورتی و گرادینت ازجمله رنگ‌های ارائه‌شده برای این گوشی هستند.

شایان ذکر است تصویر منتشرشده فقط قسمت پشتی گوشی‌ها را نشان می‌دهد؛ ولی این گمان‌ها را تأیید می‌کند که از سه دوربین عمودی در قسمت بالا و چپ بهره می‌برد. گفته می‌شود نوت ۱۰ پلاس علاوه‌بر این سه دوربین، حسگر ToF دارد که در تصویر مدل سفیدرنگ مشخص است.